به نام خالق هستی

 aboutus-tarhestan12356

 

aboutus-tarhestan2

 

tarhestan-institue

به شما دوستداران هنر و آموزش تبریک میگویم. شما شیوه مناسبی را برای حل مشکل خود انتخاب کرده اید. تنها ۱۰ درصد از مردم برای ارتقای مهارتهای خود به آموزش روی  می آورند و اگر خوب دقت کنید انسانهای موفق در دنیا از 10 درصد  بیشتر نیستند. در دنیایی که مشاغل تخصصی شده و برای کوچکترین کارها نیاز به اطلاعات فراوانی است دنیایی که شبکه های اینترنت و کامپیوتر آن را به دهکده جهانی مبدل کرده و همه ما را موظف به دانایی و توانایی بیشتر می کند آیا صحیح است با حدس و خطا سعی در آموختن نماییم؟

آموزش حلقه گمشده ایست از زنجیره هنر های دیجیتال در کشور ما، چه بسیار تولیدات نرم افزاری و رسانه ای که در عین مطلوب بودن هیچ کاربری را راضی نمی کند و در نهایت کیفیت خوبی را بوجود نمی آورد. هدف اصلی از آموزش در این موسسه ایجاد مهارتهای هنری به روز و قابل استفاده برای بازار کار هنری است.

 

تاریخچه تاسیس طرحستان:


آموزشگاه طرحستان در سال 1387 تاسیس و بعد از یکسال فعالیت موقت ، موفق به کسب مجوز درجه یک فعالیت هنری و اخذ مجوز فعالیت دائم شد. و در سال 89 مجوز نیز مجوز برگزاری دوره های مهارت آموزی را دریافت کرد . هم اکنون در این آموزشگاه دوره های اموزشی گرافیک ، طراحی داخلی ، انیمیشن،طراحی سیاه قلم ، نقاشی ابرنگ ، طراحی مد ولباس ، میناکاری ، خوشنویسی با خودکار برگزار می شود و  این آموزشگاه با زیر بنایی بالغ بر 400 متر در 4 طبقه و چندین کلاس آموزشی در کلیه روزهای هفته حتی جمعه ها پذیرای هنرآموزان عزیز است.

 

 

 

 

مجوزهای طرحستان:

مجوز آموزشگاه هنرهای تجسمی با درجه یک آموزشی از دفتر فعالیتهای هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز مرکز مهارت آموزی از دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

 

چرا طرحستان؟

روش آموزش: آموزش در طرحستان توسط سیستم مدیریت محتوا کنترل می شود و مطالب آموزشی و نحوه آن قبل از دوره با اساتید هماهنگ می شود به این ترتیب شما با خیالی آسوده هر زمان که برای آموزش بیایید و با هر یک از اساتید طرحستان که باشید نگران محتوا و نحوه آموزش نخواهید بود.

سیستم شبکه: آموزشگاه دارای کلاسهای مجهز به سیستم شبکه و پخش آموزش در ال سی دی است و در عین حال سایتهایی که نیاز به آموزش به کمک کامپیوتر را دارند مجهز به رایانه های جدید و قوی است.

وسایل کمک آموزشی: برای سهولت یادگیری و امکان تکرار هر کلاس برای هنرجو سیستم ضبط تصویری کلاسها فعال است بدین ترتیب شما  می توانید کلاس را بارها و بارها در منزل مرور کنید.

محوریت آموزشی:  هنرهای تجسمی به طور اعم و هنر مدرن به طور اخص دغدغه و تمرکز مدیران و مدرسین طرحستان است در این زمینه کلیه هنرهایی که به نوعی با هنر تجسمی پیوند دارند همانند هنرهای تفریحی هنرهای تزئینی هنرهای تخصصی و هنرهای بازار کار جزو اهداف و محوریت آموزشی طرحستان است.

امیدوارم که  طرحستان جایی باشد که با هم  قدم مهم یعنی آموختن را برداریم طرحی نو در اندازیم و دانسته‏ های خود را به اشتراک گذاریم و برای خودمان و کشورمان مفید تر باشیم.

 

 با احترام و آرزوی موفقیت

مجید حکیمی نیا

مدیر مسئول مرکز هنری مهارت آموزی طرحستان

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه